Billeder – Klubbens Juleturnering 2016

Tillykke til lørdagens vindere af Klubbens Juleturnering:
A-rækken
Ejnar ROSENGREEN, 37 point, Allan KEMPEL, 35 point, Peter MUNK og Per VILLADSEN hver med 33 point

B-række
Peter SØRENSEN, 38 point, Janet F HANSEN, 38 point, Ronny HANSEN, 36 point

C-række
Annette Leth RASMUSSEN, 38 point, Jan BÆK, 36 point, Jens Munch CASPER, 33 point

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”74″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”100″ thumbnail_height=”75″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”40″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]